"O‘zaviatsiya" agentligi II xalqaro huquqiy forumda ishtirok etdi
Joriy yilning 22-23 aprel kunlari poytaxtimizda O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirligi tomonidan bir qator xalqaro tashkilotlar ko‘magida o‘tkazilgan "Tashkent Law Spring" II xalqaro huquqiy forumi bo‘lib o‘tdi. Forumda O‘zbekiston Respublikasi vazirlik va idoralari yuridik xizmatlari, jumladan, "O‘zaviatsiya" agentligi vakillari ishtirok etdi.
Forumda davlatning huquqiy siyosati sohasidagi joriy masalalar va istiqbollari muhokama qilindi, jonli muhokamalar va ushbu sohada tajriba almashish orqali muammolarni hal qilish yo‘llari aniqlandi.

Агентство “Узавиация” приняло участие во II Международном юридическом форуме
22-23 апреля текущего года в Ташкенте состоялся II Международный юридический форум «Tashkent Law Spring», проведённый Министерством юстиции Республики Узбекистан при содействии ряда международных организаций. В форуме приняли участие представители юридических служб министерств и ведомств Республики Узбекистан, в том числе и Агентства «Узавиация».
В ходе форуме обсуждены текущие вопросы иперспективы на будущее в области правовой политики государства, выявлены пути решения проблем путем живого обсуждения и обмена опытом в данной сфере.