"Ўзавиация" агентлиги ҳодимларининг Транспорт вазирлиги ҳодимларини вазирлик ташкил этилганлигининг 5 йиллиги муносабати билан самимий табриклайди
Ўтган йиллар давомида узоқ йўл босиб ўтилди: ташкилотнинг ташкил этилиши, ривожланиши, ҳамда бугунги кундаги реал такомиллаштирилган – замонавий динамик ривожланаётган Вазирликгача.
Транспорт вазирлигининг меҳнат жамоасининг юқори профессионаллиги, бой тажрибаси ва туганмас энергиясига туфайли транспортни ривожлантириш соҳасида катта ишлар амалга оширилмоқда, мамлакатнинг ижтимоий-иқтисодий ривожланишига муносиб ҳисса қўшмоқда.

Коллектив Агентства «Узавиация» сердечно поздравляет весь коллектив Министерства транспорта с 5-летием со дня основания
За эти годы пройден огромный путь: от основания организации, ее развития, модернизации до реалий сегодняшнего дня – современного динамично развивающегося Министерства.
Благодаря Высокому профессионализму, богатому опыту и неиссякаемой энергии слаженного трудового коллектива Министерства транспорта выполняется огромная работа в сфере развития транспорта, внося достойный вклад в социально-экономическое развитие страны.